Volkswagen Golf
1.0 TSI Trendline Navi|Clima|Cruise|Carplay|PDC V+A|N.A.P|APK tot 10-2026
Direct kopen, basisprijs: € 7.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.945,-
LEASEPRIJS: € 130,95 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.589,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Trendline Navi|Clima|Cruise|Carplay|PDC V+A|N.A.P|APK tot 10-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 september 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 215.248 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 130,95 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PS-784-F |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 613 kg |
| Gewicht: | 1.137 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.750 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 610 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- Infotainment
- Mobiele online diensten (Car-Net): 'App-Connect' smartphone-integratie
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- CD-speler voor Radio Composition Colour
- DAB ontvanger
- radio
- Interieur & Comfort
- Airconditioning, automatisch (Climatronic)
- achterbank in delen neerklapbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Diefstalalarm
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- Parkeersensoren (Park Distance Control)
- passagiersairbag
- Vermoeidheidsherkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Apple Carplay/Android Auto
- Climate Control
- Comfortpakket
- Cruise Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Executive pakket
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Parkeer Sensoren Achter
- Parkeer Sensoren Voor
- RDW-leges
- start/stop systeem